اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

عده ای از افراد سوال دارند: در صورتی که محصولات مشابه با قیمت پایین تر در بازار وجود دارد، چرا باید محصولات فوراور با قیمت بالاتری را بخریم؟ میتوان بیان کرد که کمپانی فوراور بیش از ۴۰ سال است که با جست و جو در سراسر جهان به منظور یافتن خالص ترین و مفید ترین گیاهان موجود در طبیعت و بهره برداری و ترکیب آنها با آخرین دستاورد های علمی برای داشتن بیشترین تاثیر نشانگر این است که تنها هدف این کمپانی کمک به شما و خانواده تان برای داشتن ظاهر و احساسی بهتر است در نتیجه محصولات فوراور کاملاً گیاهی و ارگانیک بوده و همچنین فاقد هرگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده یا خطر آفرین می باشد یعنی شما می‌توانید به راحتی و بدون دغدغه در تمام طول عمر خود جهت حفظ سلامتی و رفع مشکلات بدن از محصولات کمپانیعده ای از افراد سوال دارند که چرا باید محصولات فوراور را با قیمت بالاتری بخریم در صورتی که محصولات مشابه دارای قیمت مناسب¬تری هستند؟ در پاسخ به این سوال می¬ توان گفت: نزدیک به چهل سال است که کمپانی فوراور با جستجو در سراسر جهان، به منظور یافتن خالص¬ترین مواد موجود در طبیعت و همگون سازی آنها با آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا نشان داده است که تنها هدف این شرکت، کمک به شما و خانواده شما برای داشتن ظاهر و احساسی بهتر است؛ در نتیجه: محصولات فوراور کاملا گیاهی و طبیعی بوده و فاقد هرگونه ماده¬ ی شیمیایی و نگهدارنده و خطر¬آفرین می¬ باشند. یعنی شما می¬ توانید به راحتی و بدون نگرانی و در تمام طول عمر مفید خود، جهت حفظ سلامتی و رفع مشکلات بدن از محصولات فوراور استفاده نمایید. اما محصولاتی که در بازار به صورت مشابه وجود دارند اکثرا دارای مواد شیمیایی و نگهدارنده و مواد مضری هستند که سلامتی را به خطر انداخته و عموما دارای محدودیت و منع مصرف می¬ باشند.

محصولاتمیزان و مدت زمان مصرف این محصولات بستگی به نیاز بدن، میزان مشکل و یا بیماری فرد دارد. بهترین زمان سه دوره متوالی می باشد؛ البته برخی از محصولات را میتوان تا آخر عمر برای سلامتی و داشتن احساسی بهتر استفاده کرد مانند امگا، نوشیدنی آلوئه ورا، ویتامین c و...

محصولاتمحصولات فوراور دارای مجوزها و گواهینامه های بین المللی، از قبیل: اولین تاییدیه شورای بین المللی علوم آلوئه ورا، گواهینامه بین المللی kosher، گواهینامه Halal، گواهینامه فری گلوتن و دیگر تاییدیه ها و گواهینامه های جهانی می باشد که در بخش گواهینامه ها، برای مطالعه ی شما عزیزان قرار داده ایم. همانگونه که مستحضرید محصولات ‏forever دارو نیستند و نیاز به مجوز وزارت بهداشت و درمان ندارند؛ بلکه این محصولات مکمل هستند و مکمل ها نیاز روزانه بدن اند که اگر از طریق غذا، ویتامین ها و پروتئین های بدن تامین نشود؛ با مصرف این مکمل ها می توان آنها را جبران کرد.

محصولات فوراور فاقد مواد شیمیایی، الکلی و نگهدارنده مضر است. مصرف کنندگان این محصولات به این نکته اذعان دارند که محصولات forever عوارضی برای سلامتی و بدن ندارند.

کمپانی فوراور لیوینگ پروداکتز ۴۰ سال است که تاسیس شده و در حدود ۱۷۰ کشور جهان نمایندگی فعال دارد؛ ما این محصولات را از نمایندگی کمپانی فوراور در کشور امارات تهیه نموده و وارد کشور می کنیم. در رابطه با اصل بودن محصولات: اولاً شکل و نوع بسته بندی نشان از بودن محصولات است؛ دوما هر یک از محصولات فوراور دارای بارکد کالا می باشد که با استفاده از بارکد خوان می توانید بر اصل بودن محصولات اطمینان حاصل نمایید.

محصولات forever توسط سایت ها و نمایندگان فروش توزیع می شود. ما برای راحتی شما عزیزان تمامی اطلاعات مربوط به محصول از قبیل: ترکیبات، موارد مصرف و نحوه مصرف را برای هر محصول به صورت مجزا در سایت خود قرار داده ایم و شما پس از آگاهی و انتخاب محصول می توانید آنرا از سایت ما خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

خوشبختانه چون محصولات forever گیاهی می‌باشند منع مصرفی ندارند و تمامی گروه های سنی بسته به نیاز خود می توانند از آنها استفاده کنند.

بله ما برای رفاه حال تمامی مشتریان عزیز محصولات را بیمه کرده و به هر جای ایران پست می‌نماییم. همچنین امکان پرداخت درب منزل نیز برای شما عزیزان وجود دارد. در مورد سفارش، بیشتر بستگی به عملکرد اداره‌پست دارد اما معمولاً از ۲ الی ۶ روز کاری طول میکشد تا محصولات به دست مشتری برسد.

ما از شما عزیزان خواهشمندیم که قبل از ثبت خرید و سفارش خود قوانین مربوط به سایت یوریبورن را مطالعه نموده تا از روند کار ما مطلع باشید، و همان گونه که در قوانین مربوط به سایت نیز ذکر شده است اگر خریدار پس از کسب مشاوره از مشاور سایت، خرید انجام دهد و در صورت سالم بودن پلمپ محصول می‌تواند آن را عودت دهد.

خیر روی هیچ یک از محصولات قیمت درج نشده است اما محصولات فوراور در سراسر دنیا دارای قیمت ثابتی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت ها به سایت های مربوط به فوراور مراجعه نموده؛ یا با خواندن بارکد آن توسط بارکد خوان به قیمت محصول دسترسی پیدا کنید. با توجه به تجربیاتی که ما در این زمینه داریم چنین محصولاتی با تخفیف بالا اکثرا تاریخ انقضای کمی دارند و به این دلیل مشمول تخفیف بالا می شوند.

بهتر است پس از باز شدن پلمپ محصول، در یخچال نگهداری شود و طی ۱۲ ماه استفاده گردد، تا بیشترین تاثیر را داشته باشد. در رابطه با نحوه مصرف محصول، هم در سایت مکتوب شده است و هم می توانید بسته به نیاز بدن خود با مشاوران ما مشورت نموده و میزان استفاده را جویا شوید.