درباره ی ما

به نام خدا


ما یک تیم متشکل از پزشکان مجرب و مشاوران خبره در زمینه تجویز و فروش محصولات ارایشی،بهداشتی و درمانی هستیم که راستی و درستی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. با توجه به گسترش شرکت های عرضه کننده محصولات مکمل و درمانی تیم یوریبورن تصمیم گرفت تا محصولات اصل و اورجینال را با قیمت مناسب به دست عزیزان مصرف کننده برساند.

ما تلاش میکنیم با ارایه محصولات با کیفیت اعتماد مصرف کنندگان را جلب نموده و در این زمینه یک برند شناخته شده با حسن سابقه درخشان باشیم.

مشاوران ما با حسن نیت در تمامی زمینه های مربوطه ،به کاربران عزیز مشاوره میدهند و چنانچه در زمینه درمان به محصولی نیاز باشد از تجربیات پزشکان مجرب گروه استفاده میشود و طبق نظر پزشک، مکمل های مورد نیاز تجویز خواهد شد.

ما اورجینال بودن و کیفیت بالای محصولاتمان را تضمین میکنیم و به اثر بخشی بالای محصولات، ایمان داریم. این شعار ماست

تولدی دوباره با یوریبورن

مشاوره و سفارش محصولات:

با توجه به تعدد محصولات سایت و پیشگیری از سفارش اشتباه محصول توسط مشتریان گرامی، کاربران عزیز میتوانند قبل از سفارش کالای خود با کارشناسان خبره ما تماس حاصل فرمایند و اطلاعات لازم در مورد کالا و نحوه مصرف را دریافت نموده و سپس با خیالی اسوده اقدام به خرید نمایند.

نحوه ارسال محصولات:

پس از سفارش محصول مورد نظر خود در سایت یوریبورن، سفارش شما به صورت رایگان از طریق اداره پست درب منزل یا محل کار به شما عزیزان تحویل داده میشود.

نحوه پرداخت مبلغ:

مشتریان گرامی میتوانند وجه مورد نظر را به صورت انلاین از طریق درگاه سایت پرداخت نموده و یا هنگام تحویل سفارش، به مامور اداره پست تحویل دهند.